Dámske bundy

Moderné dámske bundy rôznych strihov, veľkostí a farieb za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Bundy na šport, na večerné prechádzky, na bežný deň, do mesta. U nás, na našom e-shope veríme, že sa zaľúbite na prvý pohľad. Rôznorodosť našich produktov svedčí o tom, že si u nás vyberie takmer každý. Našou ďalšou zákazníčkou môžete byť práve...

Moderné dámske bundy rôznych strihov, veľkostí a farieb za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Bundy na šport, na večerné prechádzky, na bežný deň, do mesta. U nás, na našom e-shope veríme, že sa zaľúbite na prvý pohľad. Rôznorodosť našich produktov svedčí o tom, že si u nás vyberie takmer každý. Našou ďalšou zákazníčkou môžete byť práve vy! 

Viac

Dámske bundy 

5 položiek.
Jednoduchý, rovný kabátik FIGL M345, po bokoch s vreckami, bez zapínania. Vhodný na jesenné obdobie. Zloženie: 100% polyester.
37,95 € 46,97 €
Znížená cena
Na objednávku
Dámska, ozdobne prešívaná bunda FIGL M404 je zateplená, so zapínaním na šikmý zips. Po bokoch vrecká. Zloženie: 100% polyester.
60,28 €
Na objednávku
Dámska bavlnená mikina FIGL M304 s kapucňou a asymetrickým strihom bez zapínania. Je vhodná na každodenné nosenie. Po bočných stranách sú vrecká. 
35,04 €
Na objednávku
Trendy bunda FIGL M288 z eko kože sa perfektne hodí k akémukoľvek outfitu. Má repracované detaily a mierne okrúhly výstrih, so zapínaním na gombíky.
38,39 €
Na objednávku
Moderná, krátka bundička, vhodné na každú príležitosť- ako do práce, tak aj na spoločenské večery.Zloženie: 100% eko koža, podšívka: 100% polyester.
39,49 € 50,60 €
Znížená cena
Na objednávku
Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek