POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 25€
Dámske saká

Moderné dámske saká rôznych strihov, veľkostí a farieb za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Základom každého dámskeho šatníka sú bez pochýb saká. Kedysi na scéne boli len jednofarebné, formálne druhy, no dnes nám obchody ponúkajú široké spektrum. Farby hrajú momentálne prím, tak prečo sa nezahaliť do ich rúška. Veríme, že si to vaše pr...

Moderné dámske saká rôznych strihov, veľkostí a farieb za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Základom každého dámskeho šatníka sú bez pochýb saká. Kedysi na scéne boli len jednofarebné, formálne druhy, no dnes nám obchody ponúkajú široké spektrum. Farby hrajú momentálne prím, tak prečo sa nezahaliť do ich rúška. Veríme, že si to vaše pravé sako vyberiete práve u nás.

Viac

Dámske saká  (4 položiek.)

 • Semiš je horúcim trendom tejto sezóny a preto by ste si určite mali zaobstarať krásne chic kúsky z tohto príjemného materiálu. Čo tak dámske sako FIGL M456 á la bolerko? Tento krátky model bez zapínania, s dĺžkou tesne pod pás, je efektne vertikálne poprešívaný, vďaka čomu opticky zoštíhľuje a dovolí krásne vyniknúť Vašej postave.
  42,68 €
  Na objednávku
 • Sako či pelerína? Neobyčajný návrh v podobe modelu FIGL M448 Vám poskytne odpoveď. Toto moderné dámske sako z komfortného nekrčivého materiálu je skrátka úžasné.
  39,27 € 45,87 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Jednoduché, ale veľmi žensky pôsobiace dámske sako FIGL M435 je ideálnou voľbou pre nadchádzajúcu sezónu. Tento trendy kúsok z komfortného nekrčivého materiálu však nie je obyčajným sakom.
  39,38 € 48,73 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Elegantné a zároveň športove sako KATRUS K201 v troch farbách. Zapínanie na jeden gombík. Rukávy sa dajú vyhrnúť. Vhodné na každú príležitosť.
  36,19 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek