Tehotenské silonky

Tehotenské silonky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Čoskoro k vám na balkón zaklope bocian? Rastúce bruško so sebou prináša aj problémy s vecami, ktoré máte doma v skrini. Väčšina vecí vám nesedí, ale my vám to uľahčíme. Spríjemníte si nosenie tehotenskými silonkami, ktoré krásne sadnú a kvalitný materiál vám vy...

Tehotenské silonky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Čoskoro k vám na balkón zaklope bocian? Rastúce bruško so sebou prináša aj problémy s vecami, ktoré máte doma v skrini. Väčšina vecí vám nesedí, ale my vám to uľahčíme. Spríjemníte si nosenie tehotenskými silonkami, ktoré krásne sadnú a kvalitný materiál vám vytvorí komfort, aký potrebuje tehotná žena. Pripravte sa na nový prírastok v pokoji a v príjemných a pohodlných kúskoch.

Viac

Tehotenské silonky  (11 položiek.)

 • Tehotenské silonky FIORE W 5000 Gaia 20 den v prémiovej kvalite. Vďaka použitiu modernej superelastickej priadze pančuchové nohavice rastú spolu s bruškom a zaisťujú pohodlie a optimálne prispôsobenie sa telu počas tehotenstva. Podporujú tehotenské bruško a zmierňujú ťarchu na chrbticu, prinášajú úľavu a stabilizáciu.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Tehotenské silonky FIORE W 5001 Ceres 20 den zdobené bodkovaným vzorom. Vďaka použitiu modernej superelastickej priadze pančuchové nohavice rastú s bruškom, podopierajú ho a zmierňujú ťarhu na chrbticu, čo prináša úľavu a stabilizáciu. Zaručuje jemnú podporu unaveným, opuchnutým nohám. Bez spevnenia špičky, matné, hrúbka 20 denier.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Vtipné tehotenské silonky FIORE W 5003 Mama Panda 20DEN s medveďom panda na bruchu. Poskytovanie pohodlia a optimálneho prispôsobenia telu počas tehotenstva. Podporujú tehotenské bruško a zmierňujú tlak na chrbticu, prinášajú úľavu a stabilizáciu. Zaručujú jemnú podporu unaveným, opuchnutým nohám. Bez spevnenia na prstoch, matné, hrúbka 20 denier.
  8,30 €
  Na objednávku
 • Tehotenské pančuchy GABRIELLA Mamma 100DEN pre Vaše pohodlie. Vďaka špeciálnemu strihu v sede, dokonale pridŕžajú bruško a netlačia. S netlačiacou gumou poskytujú komfort pri nosení.
  6,99 € 9,99 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Tehotenské silonky GATTA Body Protect Cotton z mäkkej bavlny. Predná a zadná sedová časť má asymetrický strih pre vytvorenie špeciálnych vzdušných zón. Poskytujú dokonalý komfort pri nosení. Zakončené sú lemom so špeciálnou konštrukciou, ktorá netlačí a drží na mieste.
  12,20 €
  Na objednávku
 • Nechcete sa ani počas tehotenstva vzdať obľúbených šiat alebo sukní? Tehotenské pančušky FIORE Mama 100DEN sú určené pre tehotné ženy. Vytvarované bruško zabezpečuje komfort a optimálne stiahnutie. Častice striebra, ktoré sa v pančuškách nachádzajú podporujú prekrvenie pokožky. Striebro tiež zabraňuje rozmnožovaniu baktérii.
  6,90 €
  Na objednávku
 • Príjemné teplo a pohodlie zaručia budúcim mamičkám tehotenské pančušky GATTA Body Protect 100 DEN. Atraktívne pančušky pre nastávajúce mamičky majú špeciálny strih v oblasti nohavičkovej časti a komfortnú úpravu v páse, ktorá sa flexibilne prispôsobí rastúcemu brušku.
  6,90 €
  Na objednávku
 • Tehotenské pančušky Gatta Body Protect 40 DEN sú skvelou voľbou pre budúce mamičky.  Sú určené pre tehotné ženy so špecialnou konštrukciou sedu podporujúcou rastúce bruško.
  6,20 €
  Na objednávku
 • Tehotenské pančušky Gatta Body Protect 20 DEN. Sú určené pre tehotné ženy so špecialnou konštrukciou sedu podporujúcou rastúce bruško. Sú vyrobené z výnimočne pružnej priadze Lycra Soft Comfort. Spevnenie v oblasti bedier napomáha svalom okolo. 
  5,59 €
  Skladom
 • Tehotenské pančuchové nohavice, formované bruško, neviditeľné zosilnenie, bavlnený klín a zosilnená štruktúra vlákien. 40 DEN. Zloženie: 79% Polyamid, 19% Elastan, 2% Bavlna.
  5,50 €
  Na objednávku
 • Tehotenské pančuchové nohavice, formované bruško,neviditeľné zosilnenie, bavlnený klín a zosilnená štruktúra vlákien. 20 DEN. Zloženie: 79% Polyamid, 19% Elastan, 2% Bavlna.
  5,06 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 11 z 11 položiek