Plavky

Trendy sexy plavky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Vyberte si z našej palety plaviek, kde si každá nájde to svoje. Či už hľadáte dvojdielne plavky, plavky s čipkou, push-up plavky, alebo niečo extra. Na pláži, alebo kúpalisku v našich plavkách rozhodne zažiarite. Príjemné nakupovanie!

Plavky 

5 položiek.
Jednodielne plavky GABBIANO Scarlet 03 - jednoduché a zároveň elegantné jednodielne plavky vhodné aj pre plnoštíhle dámy. Jednodielne plavky by mala mať vo svojom šatníku aspoň jedny čierne plavky. Tieto plavky vašu postavu opticky zoštíhlia a váš dekolt krásne zvýraznia. Košíčky sú lemované a medzi nimi sa nachádza ozdoba. 
33,50 €
Na objednávku
Nová kolekcia leto 2018 ! Dvojdielne plavky GABBIANO Anabel B 02 vo veselom farebnom prevedení vás dostanú. V týchto plavkách budete neprehliadnuteľná. Košíčky sú trojuholníkové, vystužené, preto krásne spevnia a nadvihnú prsia. Vrchný diel je farebný s lesklou aplikáciou , ktorá priláka pohľady všetkých.
31,90 €
Na objednávku
Chcete naozaj zažiariť ? Dámske plavky GABBIANO Larisa B v luxusnom lesklom prevedení vás dostanú. V týchto plavkách budete neprehliadnuteľná. Košíčky sú vystužené, preto krásne spevnia a nadvihnú prsia. Ozdobené sú lesklou rosegold látkou, ktorá priláka pohľady všetkých. Nohavičky majú pohodlný, klasický strih tmavomodrej farby s jemných lesklým pásikom. 
31,50 €
Na objednávku
Letná kolekcia 2018 ! Jednodielne plavky GABBIANO Elmira luxusnom čiernom prevedení vás dostanú. Ak potrebujete zakyť bruško, tieto plavky sú ideálnou voľbou. Košíčky sú vystužené, preto krásne spevnia a nadvihnú prsia. Ozdobené sú čiernou čipkou, ktorá priláka pohľady všetkých.  Vyrobené sú z kvalitnej talianskej látky, ktorá má stály tvar. Aj s plnšími...
34,50 €
Na objednávku
Zažiarte! A to doslova, vďaka novým dámskym dvojdielnym plavkám LORIN L2103/7. Ich neónová oranžová farba upúta pozornosť ihneď. Ani v mori sa nestratíte. Inak sú plavky jednoduché, preto nikdy nevyjdu z módy.
19,90 € 31,60 €
Znížená cena
Na sklade
Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek