Samodržiace silonky

Samodržiace silonky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Samodržiace silonky "Samodržky". Hľadáte silonky do práce, alebo niečo vášnivé na príjemnú noc prežitú s partnerom? U nás nájdete samodržiace silonky na rôzne príležitosti a udalosti. Čipka, hodváb a rôznorodá farebná škála. Váš partner bude na vás môcť oči ne...

Samodržiace silonky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Samodržiace silonky "Samodržky". Hľadáte silonky do práce, alebo niečo vášnivé na príjemnú noc prežitú s partnerom? U nás nájdete samodržiace silonky na rôzne príležitosti a udalosti. Čipka, hodváb a rôznorodá farebná škála. Váš partner bude na vás môcť oči nechať. To, ako sa cítite, to aj vyžarujete a vaše okolie to určite postrehne. Cíťte sa pohodlne a urobte zo seba sebavedomú ženu.

Viac

Samodržiace silonky 

18 položiek.
Elegantné silonky OBSESSIVE 864 - STO v čiernej farbe. Materiál je jemný a priesvitný a nohy vyzerajú tak sexy! Stehná sú zdobené elegantnou čipkou. Vďaka silikónovému prúžku sú pančušky samodržiace.
10,90 €
Na objednávku
Pančušky MONA Rete typu kabaretky. Silonky sú samodržiace, so sieťovaným vzorom s malými očkami. Na hornom okraji je čipka so silikónom, ktorý zabezpečí pohodlné nosenie. Materiál je veľmi pohodlný.
5,49 €
Na objednávku
Ukáž svoje nohy v týchto neuveriteľne sexy pančuchách OBSESSIVE Lovica stockings. Červená čipka s množstvom krásnych kvetov v oblasti stehien upúta pozornosť.
11,30 €
Na objednávku
Pančušky OBSESSIVE Julitta stockings - ich pokušeniu sa nedá odolať. Krok za krokom v nádherných pančuchách Julitty a ... máte ho! Nevinná biela sa v takej zvodné verzii stáva neuveriteľne sexi.
11,50 €
Na objednávku
S týmito zvodnými pančuchami na nohách, vstúpite do sveta potešenia super-elegantnou cestou. Čipkované silonky OBSESSIVE Merossa stocking dodajú vám naozaj dostatok sexappealu.
11,44 €
Na objednávku
Biela vždy bola a bude sexy! Sexy nohy a báječný pohľad na ne? Áno! S týmito neuveriteľne sexy pančuchami môžete upgradovať každý odev na magisterskej úrovni lásky a vziať svojho milovaného do neba potešenia. Oblečte si ich a na nič nečakajte! Len sa pripravte na dnešný večer!
11,44 €
Skladom
Krásne pančuchy OBSESSIVE S806 s čiernou, širokou krajkou kvetinovým motívom. Pančuchy sú elastické, netlačia a nie sú samodržiace.
11,88 €
Na objednávku
Krásne pančuchy OBSESSIVE S803 s bielou, širokou krajkou kvetinovým motívom. Pančuchy sú elastické, netlačia a nie sú samodržiace.
11,88 €
Na objednávku
Krásne pančuchy OBSESSIVE S802 s čierne a biele zdobené  širokou krajkou. Pančuchy sú elastické, netlačia a nie sú samodržiace.
15,18 €
Na objednávku
Vyzývavé a pútavé! Podvazkový pás a pančuchy v jednom OBSESSIVE S207! Pás a horný okraj pančušiek zdobí rastlinný motív. Elastická, neobopinajúca guma v páse. Pás má odhalený klín.
15,90 €
Skladom
Podvazkový pás a pančuchy v jednom OBSESSIVE S206! Pás a horný okraj pančušiek zdobí rastlinný motív. Elastická, neobopinajúca guma v páse. Pás má odhalený klín.
16,39 €
Na objednávku
Dámske samodržiace pančušky. Presne ako sú na obrázku. Zloženie: 82% polyamid, 18% lycra.
5,93 €
Skladom
Dámske samodržiace pančušky s kúzelnou a bohatou krajkou. Presne rovnaké, ako sú na obrázku, 15 DEN. Zloženie: 84% polyamid, 13% elastan, 2% bavlna, 1% iné.
4,89 €
Skladom
Dámske samodržiace pančušky sieťované. Presne ako sú na obrázku. Zloženie: 86% polyamid, 14% lycra.
5,49 €
Na objednávku
Dámske samodržiace pančušky. Presne ako sú na obrázku, 20 DEN. Zloženie: 84% polyamid, 13% elastan, 2% bavlna, 1% iné.
5,48 €
Na objednávku
Dámske samodržiace pančušky. Presne ako sú na obrázku, 8 DEN. Zloženie: 84% polyamid, 13% elastan, 2% bavlna, 1% iné.
6,40 €
Na objednávku
Dámske samodržiace pančušky so silikónovými prúžkami pre lepšie držanie na tele. Presne ako sú na obrázku, 20 DEN. Zloženie: 82% polyamid, 18% elastan.
5,80 €
Na objednávku
Dámske pančušky k podväzkom. Presne ako sú na obrázku, 20 DEN. Zloženie: 82% polyamid, 18% elastan.
6,50 €
Skladom
Zobrazených 1 - 18 z 18 položiek