Bavlnené pančuchy

Bavlnené pančuchy s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Kvalita vs. kvantita? Čo vyhráva u vás? Kvalita je základ všetkých materiálov, či už sú to tričká, nohavice, alebo pančuchy. Bavlnené pančuchy sú spoľahlivým spoločníkom v zime, no aj pri ladení dokonalého outfitu do mesta. U nás veríme, že si vyberiete z množst...

Bavlnené pančuchy s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Kvalita vs. kvantita? Čo vyhráva u vás? Kvalita je základ všetkých materiálov, či už sú to tričká, nohavice, alebo pančuchy. Bavlnené pančuchy sú spoľahlivým spoločníkom v zime, no aj pri ladení dokonalého outfitu do mesta. U nás veríme, že si vyberiete z množstva vzorov, farieb a materiálov tie pravé. Pohodlné nosenie, dámy.

Viac

Bavlnené pančuchy 

4 položiek.
Novinka jesene 2018! Bavlnené pančuchy GATTA Cotton N°5 vyrobené z príjemného matného materiálu. Po celej dĺžke majú jemný dierkovaný vzor. Pančuchy vás zahrejú a vášmu otfitu dodajú ten správny šmrnc.
9,90 €
Na objednávku
Nová kolekcia jeseň/zima 2018! Dámske bavlnené pančuchy GATTA Cotton N°7 matnej čiernej farby. Silonky majú po svojej celej dĺžke, jemný ozdobný vzor. Na prichádzajúce jesenné obdobie vás zachránia pred rannými mrazmi a vášmu outfitu dodajú ten správny šmrnc.
9,90 €
Na objednávku
Nová kolekcia jeseň/zima 2018! Bavlnené pančuchy GATTA Cotton N°8 matnej čiernej farby. Silonky majú po svojej celej dĺžke, jemný ozdobný vzor. Na prichádzajúce jesenné obdobie vás zachránia pred rannými mrazmi a vášmu outfitu dodajú ten správny šmrnc.
9,90 €
Na objednávku
Pančuchy GATTA Keep Hot dokonalo udržujú teplo. Pančušky s viskózovou priadzou spojené s akrylovým vláknom.
7,99 €
Na objednávku
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek