POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 25€
Dámske pyžamá

Dámske pyžamá s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Milé naše krásne žienky. Vieme, že všetky sa chcete cítiť pohodlne hlavne v noci. Byť krásna aj pod rúškom tmy a zahaliť sa do materiálov, ktoré sú telu najpríjemnejšie. Naša ponuka dámskych pyžám je pestrá, rôznorodá a zaujímavá. Určite pozrite nižšie na dlhé, aleb...

Dámske pyžamá s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Milé naše krásne žienky. Vieme, že všetky sa chcete cítiť pohodlne hlavne v noci. Byť krásna aj pod rúškom tmy a zahaliť sa do materiálov, ktoré sú telu najpríjemnejšie. Naša ponuka dámskych pyžám je pestrá, rôznorodá a zaujímavá. Určite pozrite nižšie na dlhé, alebo krátke pyžamká; na satén, alebo čipku; na sex-appeal, či tajomstvo. U nás nájdete z každého rožka troška.

Viac

Dámske pyžamá  (166 položiek.)

 • Dámska košeľa SENSIS Meggie z kvalitnej bavlny, čierno-biela károvaná, s dlhými rukávmi. Manžety zakončené čiernym rebrovaním. Móderný predĺžený chrbát.
  23,90 €
  Na objednávku
 • NovinkaN -15% -15%
  Dámske dlhé pyžamo DONNA Bonnie vyrobené z kvalitnej viskózy. Tričko s dlhým rukávom. Výstrih v tvare V, zdobený čipkou. Súčasťou súpravy sú vzorované dlhé nohavice zakončené manžetou.
  33,90 € 39,90 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • NovinkaN -13% -13%
  Krátke dámske pyžamo DONNA Bonnie 1/2 z jemnej viskózy. Tričko so širokými ramienkami. Výstrih je zdobený efektnou čipkou.
  25,90 € 29,90 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • NovinkaN -21% -21%
  Dámske pyžamo SENSIS Koala 3/4 vyrobené z kvalitnej bavlny. Tričko s 3/4 rukávom. Predná strana zdobená potlačou koaly. Sada je dodávaná s dlhými čierno-bielymi károvanými nohavicami so saténovou mašľou v páse.
  30,90 € 38,90 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • NovinkaN -18% -18%
  Dámske krátke pyžamo SENSIS Fluffy 3/4 vyrobené z kvalitnej bavlny. Tričko s 3/4 rukávom. Predná strana zdobená potlačou koaly. Sada obsahuje krátke čiernobiele kárované šortky so saténovou mašľou v páse.
  26,90 € 32,90 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Dámska nočná košeľa SENSIS Koala s krátkym rukávom, vyrobená z vysoko kvalitnej bavlny, vpredu zdobená potlačou koala.
  21,50 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo ARUELLE Holline Long vyrobené z kvalitnej, mäkkej, károvanej bavlny. Košeľa s dlhými rukávmi, na gombíky, s golierom. Vrecko vo výške pŕs.
  31,90 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo ARUELLE Janice Set vyrobené z efektnej pruhovanej látky. Krátky, oversize strih, s dlhými rukávmi, polkruhovým výstrihom.
  38,90 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo ARUELLE Christy long vyrobené z kvalitnej mäkkej bavlny s malými srdiečkami. Košeľa s dlhými rukávmi, na gombíky, s golierom. Vrecko vo výške pŕs. Dlhé nohavice voľného strihu s pohodlnými vreckami, v páse zviazané saténovou stuhou. Nohavice zakončené lemom v svetloružovej farbe.
  33,50 €
  Na objednávku
 • Krátke pyžamo ARUELLE Christy short vyrobené z kvalitnej mäkkej bavlny zdobené vzorom srdiečok. Košeľa s dlhými rukávmi, na gombíky, s golierom. Vrecko vo výške pŕs. Krátke nohavice voľného strihu, v páse zviazané saténovou stuhou. Vrecko, manžety a nohavice zakončené lemom vo svetloružovej farbe.
  31,50 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo ARUELLE Marly long z kvalitnej mäkkej bavlny gingham s lesklou niťou. Košeľa s dlhými rukávmi, na gombíky, s golierom. Vrecko vo výške pŕs. Dlhé nohavice voľného strihu s pohodlnými vreckami, v páse zviazané saténovou stuhou. Celý je zakončený lemom vo svetloružovej farbe.
  32,50 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo ARUELLE Marly short z kvalitnej mäkkej bavlny gingham s lesklou niťou. Košeľa s 3/4 rukávmi, na gombíky, s golierom. Vrecko vo výške pŕs. Krátke nohavice voľného strihu, v páse zviazané saténovou stuhou. Celý je zakončený lemom vo svetloružovej farbe.
  29,50 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo ARUELLE Serene long vyrobené z kvalitného flanelu z mäkkej bavlny s lesklou niťou. Košeľa s dlhými rukávmi, na gombíky, s golierom. Vrecko vo výške pŕs. Dlhé nohavice voľného strihu s pohodlnými vreckami, v páse previazané sivou stuhou.
  31,50 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo ARUELLE Serene short vyrobené z kvalitného mäkkého bavlneného flanelu s lesklou niťou. Košeľa s dlhými rukávmi, na gombíky, s golierom. Vrecko vo výške pŕs. Krátke nohavice voľného strihu, v páse zviazané sivou stuhou.
  28,50 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo SENSIS Nessa z jemnej bavlny. Tričko s 3/4 rukávmi. Predná strana trička ozdobené nápisom. Súpravu doplňujú dlhé, voľné nohavice v kontrastnej farbe. Pás je ozdobený saténovou mašľou.
  30,50 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo SENSIS SADIE z jemnej bavlny. Tričko s 3/4 rukávmi. Predná strana je zdobená nápisom. Sada obsahuje krátke šortky s  volánovým zakončením. Pás je ozdobený saténovou mašľou.
  25,50 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo ARUELLE Berthine Short vyrobené z vysoko kvalitnej viskózy s malými bielymi bodkami. Tričko s golierom má atraktívny hladký lem. Zapínanie pomocou gombíkov, s rukávmi dlhými 3/4 - manžety zakončené jemnou čipkou. Krátke, voľné šortky zakončené krajkou.
  32,50 €
  Na objednávku
 • NovinkaN -18% -18%
  Dámske pyžamko DONNA Blanka je vyrobené z vysoko kvalitnej viskózy. Tričko s dlhým rukávom. Výstrih zdobený čipkou. Dlhé nohavice zakončené manžetou.
  32,90 € 39,90 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo ARUELLE Therry Long vyrobené z jemnej bavlny. Tričko s 3/4 rukávmi, vpredu zdobené potlačou s lesklým nápisom. Súprava obsahuje dlhé, vzorované nohavice s pohodlnými vreckami, s viazaním v páse.
  35,70 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamko ARUELLE Arctic Long vyrobené z jemnej bavlny. Tričko s 3/4 rukávmi, výstrih na zapínanie tromi gombíkmi, predná časť zdobená potlačou tučniakov. Súprava obsahuje dlhé, vzorované nohavice s pohodlnými vreckami, elastický pás v páse a viazanie na bavlnenú šnúrku. Nohavice zakončené gumičkou.
  35,70 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo ARUELLE Kaila Long vyrobené z jemnej bavlny. Tričko s 3/4 rukávmi, vpredu zdobené koalou. Súprava obsahuje dlhé, vzorované nohavice s pohodlnými vreckami, elastický pás, v páse viazanie na bavlnenú šnúrku. Nohavice sú zakončené manžetou.
  35,70 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamko ARUELLE Polar Bear Long z jemnej bavlny. Tričko s 3/4 rukávmi, vpredu zdobené aplikáciou ľadového medveďa. Súprava obsahuje dlhé, vzorované nohavice s pohodlnými vreckami, elastický pás a viazanie na bavlnenú šnúrku.
  35,70 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo ARUELLE Poppy Long vyrobené z mäkkej bavlny. Tričko s 3/4 rukávmi, predná časť zdobená potlačou s obrázkom psa. Súprava obsahuje dlhé, vzorované nohavice s pohodlnými vreckami, elastický pás s viazaním na bavlnenú šnúrku. Nohavice zakončené gumičkou.
  35,70 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamko ARUELLE Sweet Bear Long vyrobené z na dotyk mäkkej bavlny. Tričko s 3/4 rukávmi, vpredu zdobené potlačou s plyšovým medveďom a lesklým nápisom. Súprava obsahuje dlhé, vzorované nohavice s pohodlnými vreckami, elastický pás, v páse viazanie na bavlnenú šnúrku.
  35,70 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo ARUELLE Berthine Long vyrobené z vysoko kvalitnej viskózy, ktoré je veľmi priaznivým materiálom na telo, s malými bielymi bodkami. Blúzka s golierom, 3/4 rukávy, gombíky - ukončené lemom. Nohavice s voľným, rovným strihom. Pohodlná guma v páse.
  35,50 €
  Na objednávku
 • Dámska košieľka ARUELLE Veronica vyrobená zo saténu, príjemná na telo. Jemná krajka zdobí výstrih a chrbát. Nastaviteľné ramienka.
  25,50 €
  Na objednávku
 • Elegantné dámske pyžamko ARUELLE Woods Long. Jednofarebné tričko, mäkká, pruhovaná látka, s dlhými rukávmi. Výstrih zdobený jemnou čipkou. Vzorované nohavice s vreckami a elastickým pásom, viazaným šnúrkou z bielej bavlny. Nohavice sú zakončené manžetou.
  35,70 €
  Na objednávku
 • Dámska košeľa ARUELLE Berthine z kvalitnej viskózy s bielymi bodkami, s golierom a pútavým lemom. Zapínanie na gombíky, 3/4 rukávy - manžety zakončené jemnou krajkou.
  29,90 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo SENSIS Perro z kvalitnej bavlny. Tričko s 3/4 rukávmi. Predná strana zdobená farebnou potlačou. Súpravu doplňujú dlhé kárované nohavice so saténovou mašlou v páse.
  30,50 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 30 z 166 položiek