Dámske pyžamá

Dámske pyžamá s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Milé naše krásne žienky. Vieme, že všetky sa chcete cítiť pohodlne hlavne v noci. Byť krásna aj pod rúškom tmy a zahaliť sa do materiálov, ktoré sú telu najpríjemnejšie. Naša ponuka dámskych pyžám je pestrá, rôznorodá a zaujímavá. Určite pozrite nižšie na dlhé, aleb...

Dámske pyžamá s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Milé naše krásne žienky. Vieme, že všetky sa chcete cítiť pohodlne hlavne v noci. Byť krásna aj pod rúškom tmy a zahaliť sa do materiálov, ktoré sú telu najpríjemnejšie. Naša ponuka dámskych pyžám je pestrá, rôznorodá a zaujímavá. Určite pozrite nižšie na dlhé, alebo krátke pyžamká; na satén, alebo čipku; na sex-appeal, či tajomstvo. U nás nájdete z každého rožka troška.

Viac

Dámske pyžamá  (94 položiek.)

 • Luxusné dámske pyžamo BABELLA Fiona vyrobené z viskózy príjemné na dotyk. Tričko s krátkym rukávom, nápadné čipkované vsadky na ramenách. Krátke, efektné šortky voľného strihu.
  31,50 €
  Na objednávku
 • Dámske saténové pyžamko DONNA Paris 1/2 vyrobené z kvalitnej, na dotyk príjemnej, saténovej látky. Tričko zdobené kvetinovou potlačou, s nastaviteľnými, tenkými ramienkami. Výstrih zdobený jemnou čipkovanou stuhou. Sada obsahuje krátke, hladké šortky. Saténová mašľa v páse.
  29,50 €
  Na objednávku
 • Dlhé dámske látkové pyžamo ARUELLE Abigail s elegantným kvetinovým vzorom. Tričko s krátkym rukávom, zdobené jemným čiernym lemom. Nohavice s dlhými nohavicami, zdobené mašličkou v páse. Nohy ukončené gumičkou.
  39,90 €
  Na objednávku
 • Elegantné a mimoriadne ženské dámske pyžamo ARUELLE Emery Long. Top pri výstrihu zdobený pásikom z priesvitnej čipky. Vzadu úzke, nastaviteľné ramienka. Nohavice s rovnými nohavicami ukončené čipkovaným pásikom. V páse zdobené malou mašličkou z rovnakej látky.
  35,50 €
  Na objednávku
 • Krátke dámske pyžamo CORNETTE 628/189 Ethnic 2 vyrobené z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s krátkym rukávom, zdobené jemnou drobnou potlačou. Sada obsahuje šortky zdobené farebnými vzormi v etno štýle. Balené v krabici.
  23,90 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamko BABELLA Justine vyrobené z viskózy príjemné na dotyk. Tričko s nastaviteľnými remienkami. Výstrih a šortky sú zdobené efektnou čipkou.
  29,50 €
  Na objednávku
 • Dámske krátke pyžamo HENDERSON 38894 Tiger vyrobené z kvalitnej bavlny. Tričko s krátkym rukávom, s ozdobnou potlačou. Šortky so vzorom.
  28,90 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo HENDERSON 38902 Timber vyrobené z kvalitnej bavlny. Tričko s krátkym rukávom, zdobené potlačou s mačičkou. Krátke šortky ozdobené vzorom, pohodlný široký elastický pás.
  25,90 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo HENDERSON 38905 Tropicana vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Tričko s krátkym rukávom, zdobené farebnou potlačou. Šortky zdobené vzorom farebných tropických kvetín.
  25,90 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pyžamo HENDERSON 38903 Timber vyrobené z kvalitnej bavlny. Tričko s krátkym rukávom, zdobené potlačou s mačičkou. Nohavice so vzorom, 3/4 dĺžky, pohodlný široký elastický pás.
  28,90 €
  Na objednávku
 • Dámske krátke pyžamo CORNETTE 628/194 Cats vyrobené z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s krátkym rukávom, vpredu zdobené potlačou s mačkami. Súčasťou sú vzorované kraťasy. Balené v krabici.
  23,90 €
  Na objednávku
 • 3/4 dámske pyžamo HENDERSON 38889 Tamia vyrobené z kvalitnej bavlny. Tričko s krátkym rukávom, zdobené farebnou kvetinovou potlačou. Jendofarebné nohavice, pás a nohavice zakončené lemami.
  27,90 €
  Na objednávku
 • Dámske 3/4 pyžamo HENDERSON 38897 Tickle vyrobené z kvalitnej bavlny. Tričko s krátkym rukávom, zdobené farebnou potlačou s mušľou Sada obsahuje 3/4 pruhované nohavice. Pás a nohavice sú zakončené lemami.
  27,90 €
  Na objednávku
 • Krátke dámske pyžamo HENDERSON 38896 Tickle vyrobené z kvalitnej bavlny. Tričko s krátkym rukávom, zdobené farebnou potlačou s mušľou. Krátke prúžkované šortky, v páse so šnúrkou.
  24,90 €
  Na objednávku
 • Bavlnené dámske pyžamo SENSIS Amparo vyrobené z kvalitnej bavlny. Predná strana trička je zdobená potlačou s nápisom LOVE. Sada obsahuje krátke šortky. Opasok je zdobený saténovou mašličkou.
  23,90 €
  Na objednávku
 • NovinkaN -38% -38%
  Vypredané
  Dámske pyžamo BABELLA Toscana z mäkkej viskózovej tkaniny. Elegantné tričko má okrúhly výstrih. Rukávy sú mierne padavé, majú 3/4 dĺžku a ozdobené sú bielou čipkou. Nohavice majú taktiež 3/4 dĺžku a ukončené sú čipkovaným lemom. V páse majú pohodlnú gumu.
  22,90 € 36,90 €
  Znížená cena
  Vypredané
 • Dámske krátke pyžamo CORNETTE 520/195 Owls vyrobené z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s krátkym rukávom, vpredu zdobené potlačou so sovičkami. Šortky so vzorom, nariasené nohy. Balené v krabici.
  23,90 €
  Na objednávku
 • Elegantné a pohodlné dámske pyžamo ARUELLE Cathleen Long z jemnej melanžovej viskózy. Tričko má ramená zdobené jemnou čipkou. Nohavice so vzorom a dĺžkou 7/8 - ukončené prešívanou ladiacou čipkou. V páse široká pohodlná guma.
  34,80 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo SENSIS Because vyrobené z kvalitnej vzorovanej, melanžovej bavlny. Predná strana trička je zdobená jemnou potlačou. Sada obsahuje dlhé nohavice so saténovou mašľou v páse. Nohy zakončené lemami.
  29,50 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pyžamo SENSIS Forever vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Predná strana trička zdobená jemnou potlačou. Sada obsahuje dlhé vzorované nohavice v ružovej farbe. Pás zdobí saténová mašľa.
  29,50 €
  Na objednávku
 • Letné dámske pyžamo HENDERSON 38885 Tyla z jemnej bavlny. Predná strana trička je zdobená efektnou potlačou s jahodami. Sada obsahuje krátke vzorované šortky s bodkami.
  24,90 €
  Na objednávku
 • Dámske krátke pyžamo ARUELLE Emma Short z jemnej bavlny. Tričko s vtipnou potlačou so sovičkami. Sada obsahuje krátke vzorované šortky so širokým elastickým pásom a zaväzovaním vpredu.
  29,50 €
  Na objednávku
 • Bavlnené dámske pyžamo ARUELLE Felicia Long z jemnej bavlny. Predná strana trička je zdobená farebnou potlačou s exotickými listami a kvetmi. Sada obsahuje dlhé vzorované nohavice s pohodlnými vreckami, elastickým pásom a ozdobnou bavlnenou šnúrkou.
  34,50 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo ARUELLE Cassandra long z jemnej viskózy. Hladké tričko s krátkym rukávom a výstrihom do V. Sada obsahuje dlhé nohavice so vzorom. Gumička v páse zdobená saténovou mašľou. Nohy ukončené gumičkou.
  33,90 €
  Na objednávku
 • Letné pyžamo ARUELLE Nancy Long z hodvábnej viskózy. Tričko s hlbokým výstrihom zdobené jemnou čipkovaným detailom. Vzorované nohavice s 7/8 dĺžkou, zakončené elegantným čipkovaným lemom. Široká pohodlná gumička v páse.
  33,90 €
  Na objednávku
 • Hodvábne pyžamo ARUELLE Nancy short z hodvábnej viskózy. Tričko s hlbokým výstrihom zdobené jemnou čipkovanou aplikáciou vo výstrihu. Sada obsahuje krátke vzorované šortky, ukončené elegantnou čipkou. Široká pohodlná gumička v páse.
  28,90 €
  Na objednávku
 • Dámske pyžamo ARUELLE Sharon Long z pohodlnej bavlny. Tričko s krátkym rukávom s pútavou potlačou labute. Sada obsahuje dlhé nohavice so vzorom s pohodlnými vreckami. Pás má širokú gumičku s ozdobným zaväzovaní.
  34,50 €
  Na objednávku
 • Krátke dámske pyžamo ARUELLE Sharon Short z jemnej bavlny. Tričko s krátkym rukávom a pútavou potlačou labute. Sada obsahuje krátke šortky so vzorom s pohodlnými vreckami. Pás má širokú gumičku s ozdobným zaväzovaním.
  29,50 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 94 položiek