Tričká a tielka 

114 položiek.
Nové dámske tričko značky BABELL Freya je nie len veľmi príjemné na nosenie, ale aj krásne štýlové. Jemný a príjemný materiál vás určite presvedčí o jeho kúpe.
19,50 € 23,60 €
Znížená cena
Na objednávku
Nové dámske tričko značky BABELL je nie len veľmi príjemné na nosenie, ale aj krásne štýlové. Na prvý pohľad jednoduchosť, no zároveň aj elegancia a rafinovanosť.
21,50 € 25,40 €
Znížená cena
Na objednávku
Na prvý pohľad jednoduchosť, no zároveň aj elegancia a rafinovanosť. Dizajnéri sa pohrali s rukávmi vrchnou časťou chrbta a zvolili čipku na ozvláštnenie jednoduchého topu.
17,50 €
Na objednávku
Nové dámske tričko značky BABELL Dora je nie len veľmi príjemné na nosenie, ale aj krásne štýlové. 
14,90 €
Na objednávku
V jednoduchosti je krása! Dôkazom toho je aj tento dámsky top EMILI Emiko, ktorý je mimoriadne pohodlný, pretože je vyrobený z čistej bavlny.
10,40 €
Na objednávku
Bavlnené dámske tielko EMILI Lana budete zbožňovať. Veľmi prirodzený materiál krásne saje pot, prispôsobí sa vášmu telu, ktoré v ňom bude doslova dýchať.
8,40 €
Na objednávku
Na detailoch záleží. Tento bavlnený top EMILI Milia má nádherne prepracovaný čipkovaný detail v prednej časti, ktorý upúta pozornosť.
10,15 €
Na objednávku
Nežné bavlnené tielko EMILI Lida je veľmi pohodlné. Už žiadne nadbytočné potenie v umelých látkach, len čistá bavlna. Veľmi komfortný a pružný materiál sa prispôsobí vašej postave a priľne na vaše telo.
9,60 €
Na objednávku
Na detailoch záleží. Tento bavlnený top EMILI Ebba má nádherne prepracovaný čipkovaný detail v prednej časti, ktorý upúta pozornosť.
8,80 €
Na objednávku
Nežné bavlnené tielko EMILI Edna je veľmi pohodlné. Už žiadne nadbytočné potenie v umelých látkach, len čistá bavlna. Veľmi komfortný a pružný materiál sa prispôsobí vašej postave a priľne na vaše telo.
7,90 €
Na objednávku
Nádherný bavlnený dámsky top EMILI Majka vám zaručí dokonalé pohodlie. Je vyrobený z tej najkvalitnejšej látky.
9,40 €
Na objednávku
Bavlnené dámske tielko EMILI Berta je vyrobené z veľmi kvalitnej tkaniny. Je veľmi mäkká a pohodlná. Mimoriadne atraktívna vsadka na prednom diele v oblasti dekoltu.
10,40 €
Na objednávku
Jednoduché, pohodlné, dámske tričko, ktoré potrebuje mať v šatníku každá žena. Je to presne ten typ trička, v ktorom sa budete cítiť ako vo svojej koži.
9,80 €
Na objednávku
Elegantný a zároveň športový kúsok v jednom vám ponúka značka EMILI. Tielko je z príjemného materiálu, bavlny.
9,40 €
Na objednávku
V jednoduchosti je krása! Dôkazom toho je aj tento dámsky top, ktorý je mimoriadne pohodlný, pretože je vyrobený z čistej bavlny.
7,80 €
Na objednávku
Bavlnené dámske tielko EMILI Ruth budete zbožňovať. Veľmi prirodzený materiál krásne saje pot, prispôsobí sa vášmu telu, ktoré v ňom bude doslova dýchať. 
8,90 €
Na objednávku
Nezvyčajne komfortné a jemné dámske tielko na širokých ramienkach je voľbou pre ženy, ktoré kombinujú komfort s eleganciou a štýlom na každý deň.
7,90 €
Na objednávku
Elegantný a zároveň športový kúsok v jednom vám ponúka značka EMILI. Top je z príjemného materiálu.
7,15 €
Na objednávku
Dámske tielko bude ako vaša druhá koža. Jemný a priliehavý materiál vás očarí a vy ho nebudete chcieť vyzliecť. 
7,60 €
Na objednávku
Hľadáte kvalitné tielko? Práve ste ho našli. Značka EMILI sa vyznačuje kvalitou a precíznosťou vo veciach na každodenné používanie.
9,35 €
Na objednávku
Zaujímavosť a precíznosť v jednom? Novinka od BABELL-u je elegantná, zaujímavá a hravá. Pohodlnosť značke rozhodne nechýba a preto sa rozhodli pretaviť svoju kreativitu do tohto kúsku.
17,50 €
Na objednávku
Nové dámske tričko značky BABELL Octavia je nie len veľmi príjemné na nosenie, ale aj krásne štýlové. Na prvý pohľad jednoduchosť, no zároveň aj elegancia a rafinovanosť.
17,50 €
Na objednávku
Nové dámske tričko značky BABELL je stelesnením ženskosti a jemnosti. Biela čierna farba sú klasikami v každom šatníku.
14,50 €
Na objednávku
Elegantný a zároveň športový kúsok v jednom vám ponúka značka BABELL. Top Indi je z príjemného materiálu.
11,70 €
Na objednávku
Nové dámske tričko značky BABELL Carla budete milovať. Krásne sa prispôsobí vašej postave a vás už nič nezastaví pred hektickým dňom.
13,90 €
Na objednávku
Hľadáte kvalitné tielko? Práve ste ho našli. Značka BABELL sa vyznačuje kvalitou a precíznosťou vo veciach na každodenné používanie.
9,90 €
Na objednávku
Jednoduché, pohodlné, dámske tričko značky BABELL, radu Kiti, ktoré potrebuje mať v šatníku každá žena. Je to presne ten typ trička, v ktorom sa budete cítiť ako vo svojej druhej koži.
13,90 €
Na objednávku
Neobyčajne hladká dámska spodnička JULIMEX Soft & Smooth zaistí bezchybnosť vášho looku. Vďaka technológii INVISIBLE-LINE je spodnička úplne hladká bez akýchkoľvek švov.
14,80 €
Na objednávku
Jednoduché, pohodlné, dámske tričko PIERRE CARDIN Mais, ktoré potrebuje mať v šatníku každá žena. Je to presne ten typ trička, v ktorom sa budete cítiť ako vo svojej koži.
14,19 € 19,25 €
Znížená cena
Na objednávku
Dámske tielko PIERRE CARDIN Candida zo 100% bavlny bude ako vaša druhá koža. Jemný a priliehavý materiál vás očarí a vy ho nebudete chcieť vyzliecť.
9,35 €
Na objednávku
Nové dámske tielko značky CARDIN Carmen zo 100% bavlny budete milovať. Bavlna sa krásne prispôsobí vašej postave a vás už nič nezastaví pred hektickým dňom.
9,02 €
Na objednávku
Tielko vyrobené z neutrálnych farieb sa bude hodiť ku každému vášmu oblečeniu. Zamilujete si ho a budete sa v ňom cítiť ako v druhej koži.
10,89 € 15,29 €
Znížená cena
Na objednávku
V jednoduchosti je krása! Dôkazom toho je aj toto dámske tričko DAREX Tess, ktoré je mimoriadne pohodlné, pretože je vyrobené prevažne z čistej bavlny a dodáva vašej pokožke pocit jemnosti kdekoľvek ste. 
12,65 €
Na objednávku
Blúzka ELDAR Ula je exkluzívnym kúskom pre každú ženu! 7/8 rukávy sú inšpiratívnym detailom.
19,25 € 24,75 €
Znížená cena
Na sklade
Exkluzívna dámska blúzka ELDAR Elen. Vyrobené z kvalitnej viskózy.
20,35 €
Na objednávku
Výnimočná blúzka dámskej značky Eldar, vyrobená z viskózy. Okrúhly výstrih, zdobený chrbát.
19,58 €
Na objednávku
Byť elegantná v pohodlnej blúzke teraz už nie je žiaden problém. Dámsky top ELDAR Sandra.
19,69 € 25,19 €
Znížená cena
Na objednávku
Vyberte si tú, ktorá sa Vám viac hodí do šatníka! Elegantná blúzka ELDAR Elma z viskózy.
20,24 €
Na objednávku
Dokonalý dizajn z Vás spraví dámu dňa! Dámsky bavlnený top ELDAR Maisa - model simulujúci krajku.
20,68 €
Na objednávku
Vyzerať pôsobivo je samozrejmosťou každej ženy a práve preto tento model bude tou správnou voľbou! Elegantná dámska blúzka ELDAR Peggy s viskózy.
21,12 €
Na objednávku
Zobrazených 1 - 40 z 114 položiek