Položky od výrobcu BABELL

Vaša obľubená značka spodnej bielizne. Klasická. Aj taká je značka Babell, ktorá ponúka to, čo ženy najviac potrebujú - jednoduché tričká v desiatkach farebných variantov, ktoré sa hodia k rifliam aj sukni či príjemná bavlnená a čipkovaná spodná bielizeň.

Vaša obľubená značka spodnej bielizne. Klasická. Aj taká je značka Babell, ktorá ponúka to, čo ženy najviac potrebujú - jednoduché tričká v desiatkach farebných variantov, ktoré sa hodia k rifliam aj sukni či príjemná bavlnená a čipkovaná spodná bielizeň. Často v návrhárskych kolekciách chýbajú jednofarebné a mierne elastické tričká z prírodných materiálov. Babell na nich nikdy nezabudne a pridá aj niečo navyše: jemnú prúžku, decentnú výšivku alebo zaujímavo zdobený výstrih. Luxusné nohavičky Babell sú vyrobené z veľmi jemnej bavlny.

Viac
Nové dámske tričko značky BABELL Freya je nie len veľmi príjemné na nosenie, ale aj krásne štýlové. Jemný a príjemný materiál vás určite presvedčí o jeho kúpe.
19,50 € 23,60 €
Znížená cena
Na objednávku
Nové dámske tričko značky BABELL je nie len veľmi príjemné na nosenie, ale aj krásne štýlové. Na prvý pohľad jednoduchosť, no zároveň aj elegancia a rafinovanosť.
21,50 € 25,40 €
Znížená cena
Na objednávku
Na prvý pohľad jednoduchosť, no zároveň aj elegancia a rafinovanosť. Dizajnéri sa pohrali s rukávmi vrchnou časťou chrbta a zvolili čipku na ozvláštnenie jednoduchého topu.
17,50 €
Na objednávku
Nové dámske tričko značky BABELL Dora je nie len veľmi príjemné na nosenie, ale aj krásne štýlové. 
14,90 €
Na objednávku
Luxusné sťahovacie nohavičky BABELL BBL 079, zabezpečia, že vám nebude nikde nič vykúkať. Nohavičky majú vyšší pás, ktorý dokonale zakryje bruško.
13,90 €
Na objednávku
Zaujímavosť a precíznosť v jednom? Novinka od BABELL-u je elegantná, zaujímavá a hravá. Pohodlnosť značke rozhodne nechýba a preto sa rozhodli pretaviť svoju kreativitu do tohto kúsku.
17,50 €
Na objednávku
Nové dámske tričko značky BABELL Octavia je nie len veľmi príjemné na nosenie, ale aj krásne štýlové. Na prvý pohľad jednoduchosť, no zároveň aj elegancia a rafinovanosť.
17,50 €
Na objednávku
Nové dámske tričko značky BABELL je stelesnením ženskosti a jemnosti. Biela čierna farba sú klasikami v každom šatníku.
14,50 €
Na objednávku
Elegantný a zároveň športový kúsok v jednom vám ponúka značka BABELL. Top Indi je z príjemného materiálu.
11,70 €
Na objednávku
Nové dámske tričko značky BABELL Carla budete milovať. Krásne sa prispôsobí vašej postave a vás už nič nezastaví pred hektickým dňom.
13,90 €
Na objednávku
Hľadáte kvalitné tielko? Práve ste ho našli. Značka BABELL sa vyznačuje kvalitou a precíznosťou vo veciach na každodenné používanie.
9,90 €
Na objednávku
Jednoduché, pohodlné, dámske tričko značky BABELL, radu Kiti, ktoré potrebuje mať v šatníku každá žena. Je to presne ten typ trička, v ktorom sa budete cítiť ako vo svojej druhej koži.
13,90 €
Na objednávku
Príťažlivé a sexi dámske tangá BABELL BBL 077 sú vyrobené z príjemného, vysokokvalitného materiálu s prídavkom lycri, vďaka čomu sú príjemné na dotyk, pohodlné a dokonale sa prispôsobujú telu.
7,30 €
Na objednávku
Hľadáte niečo naozaj pohodlné no pritom elegantné a ženské ? Presne to vám prinesú čipkované nohavičky BABELL BBL 080. Dizajn tohto kúsku je kombináciou romantiky a hravej nežnosti.
10,90 €
Na objednávku
Sexi a zvodné nohavičky BABELL BBL 071 z kvalitného materiálu budú vašou vernou spoločníčkou nie len na obyčajné dni a pod džínsy. Čipka doplnená o mašličku na zadnej strane vytvára jemný dojem a vy sa tak budete cítiť nadmieru pohodlne.
7,69 €
Na objednávku
Elegantné a zároveň sexi? Presne také sú nové dámske nohavičky BABELL BBL 076. Zaručene vám budú spríjemňovať dni nie len svojim vzhľadom, ale aj kvalitným materiálom a textúrou.
8,36 €
Na objednávku
Jemné a zároveň sexi čipkované nohavičky BABELL BBL 068, vhodné na bežný deň, kedy sa potrebujete cítiť pohodlne a všetko zvládať bez problémov. Pekne sadnú a vy tak budete môcť zvládať všetky situácie.
6,82 €
Na objednávku
Ľahko padnúce nohavičky, ktoré si zamilujete. Kvalitný materiál, sexi dizajn a jednoduchosť sú dokonalé atribúty pre dámske nohavičky BABELL BBL 055, ktoré jednoducho musíte vyskúšať.
7,48 €
Na objednávku
Sťahujúce prádlo je šikovným pomocníkom ak chcete dosiahnuť zmenu svojej postavy okamžite. Sťahujúce čipkované nohavičky s vyšším statusom BABELL BBL 070, tvarujú bruško.  Predná časť je zdobená čipkou, ktorá jemne objíma úplet, ktorý tvaruje bruško a boky.
9,79 €
Na objednávku
Sťahovacie nohavičky BABELL BBL 073 sú hladké, s vyšším pásom. Silný úplet polyamidu a elastanu dokonale tvaruje brucho a boky. Spodná časť nohavičiek je z bavlny a elastanu.
9,79 €
Na objednávku
Formujúce a elegantné zároveň! Bavlnené sťahovacie nohavičky BABELL BBL 074 modelujú brucho aj zadoček. Sťahovacie nohavičky klasického strihu, vpredu s krajkou, zvýšené do pása.
10,45 €
Na objednávku
Sťahujúce, pohodlné a vyššie nohavičky s krajkou BABELL BBL 069 korigujú brucho a boky. Predná časť je zdobená čipkou. Bavlnené sťahujúce nohavičky sú vhodné na každodenné nosenie.
12,65 € 15,95 €
Znížená cena
Na objednávku
Poznáte ten pocit, keď si obľúbite nejaký kúsok spodnej bielizne a neviete sa ho vzdať? Presne tento pocit Vám prinesú nohavičky BABELL BBL 075. Dizajn tohto kúsku je kombináciou romantiky a hravej nežnosti.
7,37 €
Na objednávku
Urobte si radosť elegantnými dámskymi nohavičkami BABELL BBL 066 a zvýraznite svoje krivky! Klasické nohavičky s vyššími bokmi sú vyrobené z príjemného, vysokokvalitného mikrovlákna s prídavkom elastanu, vďaka čomu sú príjemné na dotyk, pohodlné a dokonale sa prispôsobujú telu.
7,69 €
Na objednávku
Privítajte nový deň v krásnom modeli dámskych nohavičiek BABELL BBL 065 a cíťte sa pohodlne a vyzývavo zároveň! Nohavičky klasického strihu, ktoré nie je vidieť pod oblečením, sú vyrobené z príjemného, vysokokvalitného mikrovlákna s prídavkom elastanu, vďaka čomu sú príjemné na dotyk, pohodlné a dokonale sa prispôsobujú telu.
6,93 €
Na objednávku
Príťažlivé a sexy dámske nohavičky BABELL BBL 063 sú vyrobené z príjemného, vysokokvalitného mikrovlákna s prídavkom elastanu, vďaka čomu sú príjemné na dotyk, pohodlné a dokonale sa prispôsobujú telu.
7,15 €
Skladom
Krásne dámske nohavičky BABELL BBL 062 so zvýšeným pásom sú vyrobené z mäkkej, vysokokvalitnej bavlny s prídavkom elastanu, sú preto príjemné na dotyk, pohodlné a dokonale sa prispôsobujú telu.
7,92 €
Na objednávku
Veľmi elegantne a žensky pôsobia čierne dámske nohavičky BABELL BBL 061. Tieto nohavičky klasického strihu sú vyrobené z mäkkej, vysokokvalitnej bavlny s prídavkom elastanu, sú preto príjemné na dotyk, pohodlné a dokonale sa prispôsobujú telu.
7,04 €
Na objednávku
Zmyselné dámske nohavičky BABELL BBL 060 so zvýšeným pásom sú vyrobené z mäkkej, vysokokvalitnej bavlny s prídavkom elastanu, sú preto príjemné na dotyk, pohodlné a dokonale sa prispôsobujú telu.
7,15 €
Skladom
Veľmi elegantne a žensky pôsobia dámske nohavičky BABELL BBL 058 dostupné v bielej a čiernej farbe. Sú vyrobené z príjemného, vysokokvalitného mikrovlákna s prídavkom elastanu, sú preto príjemné na dotyk, pohodlné a dokonale sa prispôsobujú telu. Predná aj zadná časť sú ozdobené zaujímavou jemnou čipkou s krásnym kvetinovým vzorom.
7,92 € 10,23 €
Znížená cena
Na objednávku
Veľmi elegantne a žensky pôsobia dámske nohavičky BABELL BBL 057 dostupné v bielej a čiernej farbe. Sú vyrobené z mäkkej, vysokokvalitnej bavlny s prídavkom elastanu, sú preto príjemné na dotyk, pohodlné a dokonale sa prispôsobujú telu. Predná aj zadná časť sú vyrobené z kombinácie bavlnenej látky a efektnej jemnej čipky s krásnym kvetinovým vzorom. Pred...
8,18 € 10,56 €
Znížená cena
Na objednávku
Veľmi elegantne a žensky pôsobia dámske nohavičky brazílskeho strihu BABELL BBL 049 dostupné v bielej a čiernej farbe. Sú vyrobené z príjemného, vysokokvalitného mikrovlákna s prídavkom elastanu, sú preto príjemné na dotyk, pohodlné a dokonale sa prispôsobujú telu. Sú ozdobené zaujímavou jemnou čipkou s krásnym kvetinovým vzorom.
7,69 €
Na objednávku
Veľmi elegantne a žensky pôsobia dámske nohavičky BABELL BBL 048 dostupné v bielej a čiernej farbe. Sú vyrobené z mäkkej, vysokokvalitnej bavlny s prídavkom elastanu, sú preto príjemné na dotyk, pohodlné a dokonale sa prispôsobujú telu. V zadnej časti nohavičiek v oblasti stehien je všitá priesvitná čipka s krásnym kvetinovým vzorom, ktorá zmyselne...
6,82 €
Na objednávku
Veľmi elegantne a žensky pôsobia dámske nohavičky BABELL BBL 045 dostupné v bielej a čiernej farbe. Sú vyrobené z príjemného, vysokokvalitného mikrovlákna s prídavkom elastanu, sú preto príjemné na dotyk, pohodlné a dokonale sa prispôsobujú telu. V zadnej časti nohavičiek v oblasti bokov je všitá jemná čipka s vyšívaným kvetinovým vzorom, ktorá zmyselne...
7,69 €
Skladom
Dámske nohavičky BABELL 046 z vysoko akostnej 92%ej bavlny a elastanu 8%. Okolo nôh i pásu zdobené ažurovou krajkou-lemom.
5,94 € 8,14 €
Znížená cena
Na objednávku
Stredne vysoké dámske nohavičky BABELL BBL 050  z vysoko akostnej 92%bavlny a elastanu 8%. Na prednom diele zdobené krajkovými vsadkami s kvetinovým motívom.
6,27 €
Skladom
Hladké, elegantné nohavičky BABELL BBL 051 z mikrofibry sú zdobené po okraji jemnou krajkou. V strede kúzelná mašlička.
7,15 € 9,68 €
Znížená cena
Skladom
Zaujímavé dámske tango nohavičky BABELL BBL 052 z mikrofibry. 
7,69 €
Na objednávku
Vysoké dámske nohavičky BABELL BBL 053 z vysoko akostnej 92%bavlny a elastanu 8%. Na prednom diele zdobené krajkovými vsadkami s kvetinovým motívom.
8,69 €
Na objednávku
Dámske tričko BABELL Manati 3/4 vyrobený z elastického materiálu. Top má 3/4 rukávy a okrúhly výstrih nie príliš hlboký. Skvelý na kombinovanie oblečenia, k nohaviciam, legínam, do práce i na voľný čas.  
15,29 €
Na objednávku
Zobrazených 1 - 40 z 75 položiek